درباره ما

گروه الیت به جهت خدمت رسانی به تولیدکنندگان، بازرگانان ،صنعت گران و کلیه فعالیت عرصه کسب و کار تشکیل گردید ، این گروه متشکل از دو شرکت آریا جم لجستیک و حمل ونقل بین المللی و خدمات بار هوایی الیت آریا جم است.

شرکت الیت آریا جم

* شرکت الیت آریا جم، به شماره ثبتی 371269 در عرصه حمل و نقل بین المللی فورواردری، ترخیص کالا، ترانزیت و لجستیک فعالیت می کند. ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه ی الیت بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم . تیم حرفه ای این شرکت سعی بر این دارد که بهترین سرویس با بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد. رضایت مشتریان اولویت ماست . شرکت الیت آریا جم در مارچ سال 2010 توسط مدیر محترم مجموعه جناب آقای مهندس کامبیز شجاعی نیک تاسیس شده است. ایشان عضو حل اختلاف حمل و نقل بین المللی و همچنین عضو و مدرس در اتاق بازرگانی ایران هستند. حمل کالاهای خود را به تیم با تجربه و حرفه ای ما بسپارید.

آریا جم لجستیک

آریا جم لجستیک: به شماره ثبتی 531801 مفتخراست تا در عرصه بازرگانی خارجی سرویسهای قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد. کارشناسان مجرب شرکت با توجه به نیاز مشتری و بررسی کالای مورد نیاز، تامین کننده ی برتر را انتخاب کرده و به مشتریان اعلام می نماید. در صورت تایید سفارش دهنده، عملیات خرید خارجی در دستور کار قرار می گیرد. گروه اریا جم محدودیتی در انتخاب کشور تامین کننده ندارد. استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع کسب و کار، توسعه و صنعتی شدن تجارت خارجی است. هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و واردکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین الملل و صنعت ایران است.