کامبیز شجاعی نیک

 

سمت: مدیر عامل حمل و نقل بین المللی الیت آریا جم

کامبیز شجاعی نیک فعالیت حرفه ای خود را از سال 1377 آغاز کرد. ایشان دو سال در سازمان فنی و حرفه ای مشغول شغل پرافتخار تدریس شدند و سال 79 در سازمان انرژی اتمی ایران مشغول به کار گردیدند و این فعالیت تا سال 1384 ادامه یافت. با توجه به علاقه شخصی به تجارت و کارآفرینی از سال 1380به صورت پاره وقت در شرکت های لجستیکی مشغول مشاوره بودند و از نوروز 1384 به صورت حرفه ای وارد بازار جهانی تجارت شدند .

ایشان در حین فعالیت، مشغول به گذراندن دوره های تخصصی حمل و نقل بین المللی از سازمان فیاتا و کارگو هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری و کشتی رانی از سازمان بنادر و دریانوردی شدند. دوره تحصیلی آکادمیک ، تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم ها از دانشگاه علم وصنعت است و همچنین دانشجوی DBA در مقطع دکترا می‌باشند.
همچنین ایشان مفتخر بوده اند  از سال 1390 تا کنون در دوره های تخصصی حمل و نقل بین المللی و تجارت خارجی تدریس نمایند و همچنین از سال 1395 عضو هیئت حل اختلاف مالیاتی صنف حمل و نقل بین المللی بوده‌اند.

از سال 1388 شرکت الیت آریا جم را تاسیس و تا کنون مشغول به فعالیت در زمینه تجارت خارجی و حمل ونقل بین المللی کالا هستند که امروز شرکت الیت آریا جم با بیش از 60 پرسنل حرفه ای در دفتر تهران و 10 کارمند در دفتر بندرعباس به صورت مستقیم در حال فعالیت می‌باشد.

به امید موفقیت های روزافزون…

ایمیل: kambiz.shojaie@elitearia.com

 

گواهینامه‌های زمینی

گواهینامه‌های دریایی

گواهینامه‌های هوایی