سوالات خود را از ما بپرسید

ما برای بهتر شدن نیاز به نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات شما داریم.

  جناب کامبیز شجاعی

   

  آقای کامبیز شجاعی نیک متولد فعالیت حرفه ای خود را از سال 1377 آغاز کرد.  یشان دو سال در سازمان فنی و حرفه ای مشغول شغل پرافتخار تدریس شدند و سال 79 در سازمان انرژی اتمی ایران مشغول به کار گردیدند و این فعالیت تا سال 1384 ادامه یافت. با توجه به علاقه شخصی به تجارت و کارآفرینی از سال 1380به صورت پاره وقت در شرکت های لجستیکی مشغول مشاوره بودند و از نوروز 1384 به صورت حرفه ای وارد بازار جهانی تجارت شدند .

  ایشان در حین فعالیت، مشغول به گذراندن دوره های تخصصی حمل و نقل بین المللی از سازمان فیاتا و کارگو هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری و کشتی رانی از سازمان بنادر و دریانوردی شدند. دوره تحصیلی آکادمیک ، تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم ها از دانشگاه علم وصنعت است.
  همچنین ایشان مفتخر بوده اند  از سال 1390 تا کنون در دوره های تخصصی حمل و نقل بین المللی و تجارت خارجی تدریس نمایند و همچنین از سال 1395 عضو هیئت حل اختلاف مالیاتی صنف حمل و نقل بین المللی بوده‌اند.

  از سال 1388 شرکت الیت آریا جم را تاسیس و تا کنون مشغول به فعالیت در زمینه تجارت خارجی و حمل ونقل بین المللی کالا هستند که امروز شرکت الیت آریا جم با بیش از 60 پرسنل حرفه ای در دفتر تهران و 10 کارمند در دفتر بندرعباس به صورت مستقیم در حال فعالیت می‌باشد.


  به امید موفقیت های روزافزون…